Den-İz Sistemi İnternet Tabanlı Online Eğitim
09 Aralık 2021

Denetim ve Değerlendirme Dairesi Başkanlığınca Sağlık Tesisleri Denetim ve İzleme Sistemi (Den-İz) kapsamında İnternet Tabanlı Online Eğitim Programı düzenlenecektir.

  1. Eğitim programı hakkındaki Resmi Yazıya Ulaşmak İçin Tıklayınız.
  2. Eğitim Programı ve Katılımcı Listesinde eğitim günü ve saati ile eğitime kayıt linki bulunmaktadır.  Eğitim  kaydının eğitim günü ve saati beklenmeksizin hemen yapılması gerekmektedir.   Den-iz katılımcı listesi için tıklayınız.
  3. Katılımla ilgili süreç Den-İz Sistemi İnternet Tabanlı Online Eğitim Katılım Kılavuzunda anlatılmaktadır. Kılavuza Ulaşmak İçin Tıklayınız.
  4. Eğitime katılacağınız elektronik cihaza (cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet, masaüstü bilgisayar) zoom programını bize bildirmiş olduğunuz elektronik posta hesabını kullanarak kurunuz.
  5. Eğitim günü ve saati geldiğinde sistem tarafından otomatik olarak gönderilen elektronik postada bulunan linke tıklayarak eğitime katılabilirsiniz.
  6. Katılımcılara elektronik katılım sertifikası verilecektir.
  7. Eğitim sırasında yaşanabilecek teknik sorunları hızlıca çözebilmek için kurumunuzun bilgi işlem biriminden destek alabilirsiniz.